Doprava a platba

  • Foto na plátno – Dodanie do 3 dní* – Poštovné 4.50€
  • Foto na PVC doske – Dodanie do 3 dní* – Poštovné 4.50€
  • Foto koláž na plátno – Dodanie do 3 dní* – Poštovné 4.50€
  • Tabuľka pre novorodenca – Dodanie do 3 dní*- Poštovné 3.60€
  • Foto magnetky – Dodanie do 3 dní* – Poštovné 3.60€
  • Vyvolanie fotiek – Dodanie do 15 dní* – Poštovné 3.60€
  • Obrazy (viacdielne,ostatne) – Dodanie do 45 dní* – Poštovné 4.50€
  • Pri objednávke nad 30€Poštovné 0€

Kombinácie produktov ako aj ich ceny a doby dodania nájdete nižšie v popise

Doprava a platba

Dodacia lehota a doba vyhotovenia (spracovania)

Fotoplátno (vaša fotka na plátne)

Pri objednávke fotoplátna (fotka na plátne) realizujeme výrobu teda tlač a rámovanie na druhý až piaty pracovný deň od prijatia objednávky. Ak si vyberiete ako doručenie kuriéra Váš obraz na stenu Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Celková doba dodania je max. 45 dni od objednania.Zvyčajná dodacia lehota pre tovar skladom je však do 3 dní.

Foto na pvc (vaša fotka na plastovej tabuli)

Pri objednávke foto na pvc (fotka na plastovej doske) realizujeme výrobu teda tlač a kašírovanie (lepenie) na druhý až piaty pracovný deň od prijatia objednávky.Ak si vyberiete ako doručenie kuriéra Váš obraz na stenu Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň po odoslaní.Celková doba dodania je max. 45 dni od objednania.Zvyčajná dodacia lehota pre tovar skladom je však do 3 dní.

Fotografie (vyvolanie vašich fotografií)

Pri objednávke fotografií (vyvolanie vašich fotiek) realizujeme výrobu teda tlač na druhý pracovný deň od prijatia objednávky.Ak si vyberiete ako doručenie kuriéra Vaše fotky budú doručené v nasledujúci pracovný deň po odoslaní.Celková doba dodania je max. 45 pracovných dní od objednania. Zvyčajná dodacia lehota pre tovar skladom je však do 15 pracovných dní.

Fotomagnetky

Pri objednávke fotomagnetiek, realizujeme výrobu teda tlač na druhý pracovný deň od prijatia objednávky.Ak si vyberiete ako doručenie kuriéra Vaše fotomagnetky budú doručené v nasledujúci pracovný deň po odoslaní.Celková doba dodania je max. 45 pracovných dní od objednania. Zvyčajná dodacia lehota pre tovar skladom je však do 5 dní.

Expresné vyhotovenie obrazu,pvc obrazu či vyvolanie fotiek.

Expresné vyhotovenie Vašej objednávky realizujeme do 1 pracovného dňa od zadania objednávky.Podmienkou je realizovať objednávku do 10:00 v pracovný deň.Celková doba doručenia je max.2dni(48hod). Pre expresné vyhotovenie Vašej objednávky Nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0915 830 932 alebo mailom info@onlinefotka.sk alebo pri zadávaní objednávky vložte do poznámky expresné vyhotovenie.

 

Poplatky za doručenie a platba

Pri každej objednávke fotoplátna si účtujeme poplatok za poštovné v paušálnej sume : 3.50€

Pri objednávkach na dobierku si účtujeme paušálnu sumu (dobierečné) : 1€

Pri objednávkach nad 30€ je zákazníkovi poskytnutá 100% zľava z ceny dopravy. Teda pri nákupoch nad 30€ je doručenie ako aj balné zdarma.

Pri objednávkach, ktoré sú označené ako express teda musia byť doručené do 2dní si účtujeme paušálny poplatok : 10€ ku každému objednanému obrazu.Pri expresnej tlači resp. vyvolávaniu fotiek sa tento poplatok účtuje iba jednorázovo ku každej objednávke.(nie počet kusov).

Pri objednávkach nad 120€ nie je možné uplatniť doručenie na dobierku a zákazník je povinný uhradiť 90% z ceny objednaného tovaru vopred na náš bankový účet najneskôr do 24hodín od zadania objednávky.Ak tak neurobí objednávka bude stornovaná.

Pri nepredvídateľných okolnostiach (poškodenie-oprava výrobných strojov a čakanie náhradných dielov,nadmerné množstvo objednávok pri akejkoľvek akcii ) môže nastať posun hore uvedených dodacích lehôt.Oneskorenie dodávky tovaru zákazníka neoprávňuje k odmietnutiu jej prevzatia ani k požadovaniu náhrady alebo zľavy z ceny tovaru či ceny doručenia.

*) Produkty, ktoré sú vytvárané podľa osobitných požiadaviek zákazníka majú dodaciu lehotu 45 pracovných dní. Ide väčšinou o obrazy ako je „Náš Príbeh“ , hrnčeky, obrazy na plátne, fotky na plátno, koláže na plátne a podobne.